Najserdeczniejsze życzenia dla Babć i Dziadków

Data publikacji: 2017-01-21
21 stycznia oraz 22 stycznia nasi Kochani Dziadkowie obchodzą swoje święto. Te dni są znakomitą okazją, aby pokazać im, jak ważnymi osobami są w naszym życiu.

To oni uczą nas szacunku do drugiego człowieka, to oni czekają z gorącą zupą po powrocie ze szkoły i pilnują, abyśmy rano pościelili łóżko.

Fundacja Legii razem z najmłodszymi zawodnikami Legia Soccer Schools składa najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom – dużo zdrowia, szczęścia oraz pociechy z wnuków.
„A także dużo Internetu, koleżanek i kolegów!”- Jeśli chcecie zobaczyć czego jeszcze Młodzi Legioniści życzą swoim Dziadkom, zapraszamy do obejrzenia naszego filmiku.

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px