MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE

Data publikacji: 2018-12-05
Autor: legia.com
W dniu 9 grudnia 2018 roku na pływalni CSR WUM odbędą się pod Honorowym Patronatem Fundacji Legii, 6 - Mikołajkowe Zawody Pływackie, których organizatorem jest Legia Swimming Schools.

Celem organizacji zawodów jest promocja sportowej rywalizacji wśród najmłodszych pływaków, wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży, kształtowanie postaw i zasad fair play podczas współzawodnictwa, integracji środowisk pływackich z powiatu Warszawskiego oraz ŚWIETNA ZABAWA!!! Zawody są również doskonałym środkiem promocji sportu, pływania i aktywnego wypoczynku dla całych rodzin.

Jak co roku, zawodnicy rywalizować będą w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach dostosowanych do ich umiejętności, a także wyścigu rodzinnym. Dla wszystkich uczestników przewidziane są medale, dyplomy oraz upominki od naszych Partnerów! Nasza Fundacja również przygotowała kilka upominków, które zostaną rozlosowane w konkursie.