Listy do św. Mikołaja

Data publikacji: 2016-12-05
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa
Dziś dotarła do nas cała paczka listów do św. Mikołaja! W ramach świątecznych akcji, Fundacja Legii przygotowuje prezenty dla podopiecznych Ogniska na Bielanach prowadzonego w ramach Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”.

W ramach codziennych działań wychowankowie Ogniska uczą się pracy na rzecz grupy, otwartości i szacunku dla drugiego człowieka oraz rzetelnego wypełniania obowiązków. Jednolity ogniskowy system motywacyjny umożliwia ocenę dzieci, które pracują na swoje prezenty cały rok, zbierając lub tracąc punkty. Świąteczne paczki są ważnym elementem tego programu i różnią się w zależności od osiągnięć i zaangażowania podopiecznych.

Ponieważ rok dobiega końca, punkty zostały podliczone, a dzieci napisały listy, w których wybrały prezent mieszący się w danej kwocie finansowej, w zależności od tego jak zostały ocenione. My zabieramy się do pracy w poszukiwaniu upragnionych rzeczy, a wy trzymajcie kciuki!