LEGIA BEZ BARIER W SEZONIE 2017/18

LEGIA BEZ BARIER W SEZONIE 2017/18
Data publikacji: 2017-05-24
Autor: legia.com
Autor zdjęć: Jacek Prondzyński
W sezonie 2017/18 Legia Warszawa ponownie będzie realizować program wsparcia niepełnosprawnych kibiców, umożliwiając im oglądanie za darmo lub na preferencyjnych warunkach, meczów piłkarskich swojej drużyny rozgrywanych na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3.

Osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą składać wnioski o przyznanie darmowego wstępu na mecze Legii dla siebie i swojego opiekuna. Osoby o umiarkowanym i lekkim stopniu niepełnosprawności po złożeniu wniosku mogą otrzymać odpowiednio 50% i 20% zniżkę na zakup karnetu lub biletu.

Odbiór karnetu dla osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności nie wymaga wizyty w kasach Klubu. Zakup karnetów lub biletów dla osób mniejszych stopniu niepełnosprawności wiąże się z koniecznością przyjścia do kas i dopełnienia odpowiednich formalności, ale może to zrobić również osoba trzecia. Osoby, które nie mają możliwości przyjechania do kas Klubu po zakup karnetu/biletu, mogą zarezerwować telefonicznie lub poprzez maila ([email protected] lub [email protected]) miejsce na stadionie i opłacić je przed meczem.

W tej chwili nie jest jeszcze możliwy zakup karnetu lub biletu z uwzględnieniem zniżki dla osoby niepełnosprawnej poprzez stronę online. Klub dokłada jednak starań aby maksymalnie ułatwić możliwość zakupu karnetów oraz biletów osobom niepełnosprawnym, a docelowo w pełni dostosuje do tego zadania również platformę sprzedaży online.

Dodatkowo na meczach Legii prowadzona jest audiodeskrypcja pomagająca osobom niewidomym i niedowidzącym na lepszy odbiór i przeżywanie meczu dzięki profesjonalnemu komentarzowi meczowemu realizowanemu we współpracy z Fundacją na Rzecz Rozwoju Audiodeskrypcji „Katarynka”.

Pełna informacja dotycząca akcji Bez Barier jest dostępna oficjalnej stronie internetowej w dedykowanej do tego zakładce.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO