Krzysztof Mączyński z wizytą u zwycięzców akcji „ Rowerowy Maj”!

Krzysztof Mączyński z wizytą u zwycięzców akcji „ Rowerowy Maj”!
Data publikacji: 2017-10-13
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć: Janusz Partyka
Fundacja Legii już po raz drugi miała przyjemność być partnerem akcji „Rowerowy Maj”, organizowanej przez Zarząd Dróg Miejskich.

W ramach akcji „Rowerowy Maj”, uczniowie 83 warszawskich szkół podstawowych dojeżdżali do szkoły w zdrowy, aktywny i przyjazny środowisku sposób. Przez cały miesiąc za środek transportu służył im rower, hulajnoga, czy łyżworolki. Każdy dojazd do szkoły odnotowywany był przez wychowawców w specjalnie przygotowanych dzienniczkach, na których podstawie wybrani zostali zwycięzcy.

W tegorocznej edycji, najbardziej aktywną klasą została klasa 5c ze Szkoły Podstawowej nr 352 na Bielanach.

Zwycięzcy otrzymali w nagrodę możliwość zwiedzania Stadionu Legii Warszawa oraz mieli niesamowitą okazję, by spotkać się z Krzysztofem Mączyńskim- idolem wielu kibiców naszego klubu. Radości było co nie miara, a podekscytowane spotkaniem z piłkarzem dzieci, robiły sobie zdjęcia i zadawały mnóstwo pytań.

Podczas wizyty obecny był również Pan Wojciech Hadaj, któremu pragniemy ogromnie podziękować za wspaniale przeprowadzone spotkanie!

Sam Krzysztof był miło zaskoczony ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów, ich wiedzą z zakresu piłki nożnej oraz bardzo ciekawymi pytaniami. Młodzi pasjonaci piłki dopytywali o szczegóły kariery klubowej i reprezentacyjnej pomocnika Legii Warszawa. Nie zabrakło również interesujących pytań, dotyczących tajników i sekretów boiskowego rzemiosła oraz tych bardziej życiowych, nawiązujących do szkolnego życia piłkarza. Krzysztof opowiadał o tym, jak się czuje, gdy obserwuje go cały stadion i widzowie przed telewizorami oraz o tym, jak radzi sobie z przedmeczowym stresem. Spotkanie zwieńczyła seria wspólnych zdjęć i autografów. Widząc radość przepełniającą twarze uczniów 5c jesteśmy pewni, że spełniło się jedno z ich wielu marzeń.

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny wziąć udział w tym wspaniałym, promującym zdrowie oraz aktywność fizyczną wydarzeniu.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO