KONKURS! WIOSŁUJ Z PIŁKARZAMI LEGII W AKCJI #WDW!

Data publikacji: 2017-11-10
Chcesz dołączyć do piłkarzy Legii Warszawa i wesprzeć wielką charytatywną akcję #WszyscyDo Wioseł?! Wygraj miejsce w sztafecie startującej jednocześnie z zawodnikami mistrza Polski.

17 listopada w Centrum Konferencyjnym na stadionie Legii odbędzie się druga edycja akcji Fundacji Legii, Stowrzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz grupy kibicowskiej „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom” #WszyscyDioWioseł. Zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE, w którym do wygrania jest miejsce w sztafecie „wiosłującej” równolegle ze sztafetą piłkarzy Legii!

Konkurs polega na przesłaniu zdjęcia z jednym z produktów fundacyjnych dostępnych w FanStore Legia lub sklepie internetowym sklep.legia.com. Zawodnicy, wspólnie z przedstawicielami Fundacji Legii i klubu wytypują autorów czterech najbardziej kreatywnych i oryginalnych fotografii. Zdjęcia należy wysłać do 12 listopada 2017 r. (niedziela, do końca dnia) na adres mailowy: [email protected].

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY JEST TUTAJ