Karetka dotarła do Centrum Zdrowia Dziecka

Data publikacji: 2018-06-05
Autor: Jakub Mieżejewski
Autor zdjęć: Jacek Prondzyński
5 czerwca karetka, która została ufundowana przez grupę "Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom" przy wsparciu Fundacji Legii oraz Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa, dotarła do Centrum Zdrowia Dziecka. Na miejscu przekazane zostały również zabawki dla młodych pacjentów z oddziału neurologicznego.

2 czerwca podczas Święta Łazienkowskiej odbyło się uroczyste przekazanie karetki. Trzy dni później podarunek dotarł do Centrum Zdrowia Dziecka. Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele grupy „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom”, Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa oraz Fundacji Legii. Centrum Zdrowia Dziecka odwiedził również były piłkarz Legii, Jakub Rzeźniczak. Po oficjalnej części spotkania, w której dyrektor ośrodka, prof. Małgorza Syczewska podziękowała za karetkę, dzieci otrzymały pluszowe Misie Kazki oraz poduszki z legijnymi motywami.

Później młodzi piłkarze Akademii Legii wraz z Jakub Rzeźniczakiem wybrali się na oddział neurologiczny, gdzie rozdawali najmłodszym legijne gadżety. Więcej o całej akcji przekazania karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka możecie przeczytać TUTAJ.