Grupa Adamed wspiera akcję Wszyscy do Wioseł 2017!

Data publikacji: 2017-11-15
17 listopada na stadionie Legii odbędzie się kolejna edycja akcji Wszyscy do Wioseł. Tegorocznym celem jest pozyskanie środków na sfinansowanie zakupu karetki pogotowia dla Centrum Zdrowia Dziecka. Grupa Adamed została Sponsorem Głównym imprezy.

Grupa Adamed od lat prowadzi swoją działalność w sposób odpowiedzialny społecznie. Realizowane akcje to nie tylko ogólnopolskie inicjatywy, duże programy społeczne czy milionowe inwestycje obniżające negatywny wpływ na środowisko. To również lokalne, oddolne inicjatywy, które są podejmowane i realizowane przez Współpracowników. Niejednokrotnie angażują się oni w sportowe wydarzenia, które nie tylko promują zdrowy styl życia, ale także pomagają realizować ważne cele społeczne. Jedna z takich akcji będzie miała miejsce w najbliższy piątek. Współpracownicy Grupy Adamed wezmą udział w charytatywnych regatach „Wszyscy do Wioseł”, podczas których będą zbierane środki na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Dzięki grupie Adamed każdy przepłynięty kilometr będzie liczył się jeszcze bardziej! 🙂

Więcej informacji o Grupie Adamed: http://adamed.com.pl/