Fundacja Legii i Legia Warszawa grała z WOŚP

Data publikacji: 2019-01-15
Autor zdjęć: legia.com
Po raz kolejny włączyliśmy się w dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na trzech atrakcyjnych aukcjach zebraliśmy rekordowe 11396 zł, które zasilą cel 27. finału akcji – zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Z trzech wystawionych przez nas na licytację przedmiotów, to możliwość obejrzenia meczu Legii Warszawa z loży biznesowej podczas meczu z Cracovią cieszyła się największym zainteresowaniem i została wylicytowana za rekordową kwotę 10 111 złotych! Pozostałe aukcje –  sesja fotograficzna z fotografem Legii Warszawa oraz unikalny proporzec meczowy Legii Warszawa z wyhaftowanym logo WOŚP osiągnąły kwoty odpowiednio 555 zł i 730 zł. Do tej pory, podczas 27. finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała ponad 92 mln zł.

Wszystkim uczestnikom aukcji serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy mogli pomagać do końca świata i jeden dzień dłużej!