#Drużyna Błażeja - licytuj kurs skautingowy i bilety na mecz z Wisłą

Data publikacji: 2017-01-09
Autor: Marcin Szymczyk - legia.net
W ubiegłym roku syn byłego piłkarza Legii, Tomasza Cymermana wpadł pod pociąg jadąc rowerem na trening. 14-letni Błażej cudem przeżył, ale stracił obie nogi. Teraz przed nastolatkiem najtrudniejszy "mecz": walka o powrót do normalnego życia. Błażej bez pomocy innych sobie nie poradzi. Wesprze m.in. go Fundacja Legii oraz Scouts For Football. W tym celu powstała "Drużyna Błażeja", która przeprowadzi dobroczynną licytację. Do zdobycia będą dwie wejściówki na mecz Ekstraklasy na początku marca 2017 roku - prawdopodobnie będzie to mecz Legii z Wisłą Kraków.

Osoby, które wylicytują udział w takim indywidualnym kursie, będą oglądać go w towarzystwie Marcina Żewłakowa, Dominika Ebebenge oraz Grzegorza Koprukowiaka i Michała Mikulskiego ze Scouts for Football. Przed meczem dojdzie do spotkania, wprowadzenia w tematykę skautingową, omówiony zostanie arkusz obserwacyjny i przedstawiona zostanie praca skauta.

images/zdjecie/big/5daa521d0c906f4a2cdcce1094029822.jpg

images/zdjecie/big/fe80fe6f77c75517d4f0fa405406da5d.jpg