Chcesz wspomóc akcję #GOTOWIDOPOMOCY? Nic prostszego!

Chcesz wspomóc akcję #GOTOWIDOPOMOCY? Nic prostszego!
Data publikacji: 2020-04-27
Autor:
Autor zdjęć:
Zastanawialiście się, czy da się wspomóc akcję #GOTOWIDOPOMOCY nie wychodząc z domu? Jasne, że tak. Wsparcie warszawskich seniorów jeszcze nigdy nie było prostsze!

Akcja #GOTOWIDOPOMOCY ruszyła pełną parą. Przez ostatni tydzień wspólnie ze Związkiem Harcerstwa Rzeczypospolitej, Legia Warszawa i Fundacja Legii rozwoziły jedzenie, przygotowywały paczki żywnościowe, czy uruchomiły specjalny telefon pomocowy, po zadzwonieniu na który seniorzy mogą otrzymać wsparcie zaopatrzeniowe, technologiczne bądź psychologiczne.
Rzecz jasna, zapraszamy do udziału w akcji inne firmy, instytucje, organizacje społeczne, a także osoby publiczne i prywatne. Rozumiemy jednak, że bywają sytuację, w których nie jesteście w stanie osobiście zaangażować się w pomoc, ale chcielibyście dołożyć swoją cegiełkę na rzecz wsparcia warszawskich seniorów. Jak to zrobić?
Wystarczy dokonać przelewu bezpośrednią wpłatą na konto Fundacji. Liczy się każda złotówka, toteż serdecznie zachęcamy naszych kibiców do finansowego wsparcia akcji nawet w symboliczny sposób. Tylko działając wspólnie możemy zrobić coś naprawdę dobrego. W końcu hasło „Cała Legia zawsze razem” nie jest tylko pustym frazesem.

Dane do przelewu:

13 1140 1010 0000 5259 0300 1014

Fundacja Legii
ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa

Jesteś seniorem i potrzebujesz pomocy w czasie epidemii?
Zadzwoń pod numer 8009 1916 0

Chcesz dołączyć do wolontariatu i wesprzeć seniorów?
Napisz do nas: [email protected]

Możesz pomóc jako firma lub instytucja?
Dołącz do naszej akcji: [email protected]

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO