Charytatywna aukcja korków Dominika Nagya

Data publikacji: 2018-12-17
Autor: legia.com
Autor zdjęć: Jacek Prondzynski
Fundacja Legii zachęca do udziału w aukcji, na której można wygrać oryginalne buty piłkarskie skrzydłowego Legii Warszawa i reprezentacji Węgier Dominika Nagya. Spersonalizowane korki, w których strzelił zwycięską bramkę w prestiżowym meczu z Lechem Poznań, są sygnowane jego nazwiskiem. To doskonały świąteczny prezent, który dla każdego kibica będzie miał wyjątkową wartość.

Środki z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie Mateusza, ciężko chorego kibica naszego klubu. Mateusz cierpi na Zespół Draveta (SMEI – ciężką miokloniczną padaczkę dziecięcą), autyzm, zaburzenia systemu immunologicznego i astmę oskrzelową. Napady padaczki nie pozwalają mu normalnie żyć, przechodził już wszystkie formy kuracji. Żeby funkcjonować, potrzebuje bardzo drogich olejów CBD, leków, suplementów oraz systematycznej rehabilitacji.

Więcej o dramatycznej sytuacji Mateusza można przeczytać na stronie: https://pomagam.pl/mati99fbclid=IwAR0h_Hyr1lgOpShSKSAK1tcu0ZKcm_oC0zeXbnnZs9-e7JSrgIK917FqqOA.

Zapraszamy do licytacji, możemy zrobić chłopcu wspaniały, świąteczny prezent!