Aukcja specjalnych opasek dedykowana bohaterom Powstania Warszawskiego

Aukcja specjalnych opasek dedykowana bohaterom Powstania Warszawskiego
Data publikacji: 2017-08-01
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa, Jacek Prondzynski
W związku z obchodami 73. rocznicy Powstania Warszawskiego, Fundacja Legii wesprze żyjących Powstańców Warszawskich. Wszystkie środki finansowe pozyskane z licytacji przedmiotów zostaną w całości przekazane Związkowi Powstańców Warszawskich.

W ubiegłym roku, podczas wyjazdowego meczu z Górnikiem Łęczna, piłkarze warszawskiej Legii wystąpili z charakterystycznymi opaskami na ramionach. Gest ten miał na celu upamiętnienie święta Wojska Polskiego, ponieważ korzenie i znaczna część historii naszego Klubu związana jest właśnie z wojskiem.

 

 

Po meczu piłkarze podpisali opaski, w których występowali. Teraz, w związku z 73. rocznicą Powstania Warszawskiego opaski te trafią na licytacje, a pieniądze z niej uzyskane Fundacja Legii przekaże Związkowi Warszawskich Powstańców.

 

 

Licytacja rozpocznie się 1 sierpnia o godzinie 17:00 i zakończy 6 sierpnia (niedziela) również o godzinie 17:00. Cena startowa każdej opaski to 44 zł. Aukcje są prowadzone na profilu Fundacji Legii na portalu Charytatywni.Allegro.pl.

 

Aukcje znajdują się poniżej:

Opaska Łukasza Brozia

Opaska Arkadiusza Malarza

Opaska Guilherme

Opaska Adama Hlouska

Opaska Michała Kucharczyka

Opaska Thibaulta Moulina

Opaska Jakuba Rzeźniczaka

Opaska Vadisa Odjidji-Ofoe

Opaska Igora Lewczuka

 

 

Serdecznie zachęcamy do licytacji!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO