Akcja #GotowiDoPomocy w plebiscycie najLepsi2020

Akcja #GotowiDoPomocy w plebiscycie najLepsi2020
Data publikacji: 2020-12-30
Autor:
Autor zdjęć:
Akcja #GotowiDoPomocy została nominowana w plebiscycie "najLepsi2020" w kategorii wydarzenie roku!

Rok 2020 obfitował w ważne wydarzenia związane z Legią Warszawa. W tej kategorii nominowano:

 

1. Otwarcie Legia Training Center

Najnowocześniejszy ośrodek treningowy w tej części Europy został oddany do użytku w lipcu tego roku. To wydarzenie, które błyskawicznie zmieniło funkcjonowanie klubu i otworzyło przed nami nowe możliwości.

 

2. Mistrzostwo Polski i feta nad Wisłą

Zdobycie tytułu mistrzowskiego zawsze jest wyjątkowe. W roku opanowanym przez pandemię koronawirusa był to moment,w którym mogliśmy zapomnieć o trudnościach i dzięki wyjątkowej celebracji nad Wisłą, wspólnie cieszyć się chwilą. Piękne!

 

3. Powrót Artura Boruca

Na każdym etapie swojej kariery Artur Boruc podkreśla przywiązanie do Legii Warszawa. Powrót legionisty do domu był marzeniem tysięcy kibiców. A jak wiemy marzenia się spełniają. 1 sierpnia 2020 roku ogłosiliśmy podpisanie kontraktu z Arturem Borucem. Ten dzień zapamiętamy na długo!

 

4. Akcja #GotowiDoPomocy
#GOTOWIDOPOMOCY to pierwsza kompleksowa akcja pomocy w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie epidemii. W pierwszym etapie programu seniorzy mogli korzystać ze specjalnie przygotowanej infolinii, poprzez którą mogli zamawiać bezpłatne posiłki, korzystać z pomocy przy robieniu zakupów, uzyskać pomoc technologiczną oraz pomoc psychologiczną. Podczas pierwszych 49 dni akcji udało nam się pomóc 2415 seniorom dostarczając i finansując ponad 32 000 posiłków. Obecnie prowadzony jest drugi etap programu, którego ideą jest pomoc najbardziej potrzebującym seniorom.


Na akcję #GotowiDoPomocy głosować można w TYM MIEJSCU
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO