Podziękowania dla wolontariuszy #GotowiDoPomocy

Data publikacji: 2020-12-05
Autor:
W Międzynarodowy Dzień Wolontariusza Fundacja Legii i Legia Warszawa dziękują tym, których nadzwyczajne zaangażowanie i poczucie społecznej misji pozwalają nam razem nieść wsparcie warszawskim seniorom. Jesteście fantastyczni!

Druga faza akcji #GotowiDoPomocy trwa już 175 dni! W tym czasie dostarczyliśmy 8000 posiłków do warszawskich seniorów, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej.

Pragniemy szczególnie podziękować wolontariuszom, którzy są z nami każdego dnia, od początku akcji. To oni codziennie dbają o naszych seniorów, dostarczają posiłki, zakupy, zawożą do lekarza. Są ich najbliższymi przyjaciółmi, są ich ostoją i nadzieją.

Aniu, Justyno, Kamo, Andrzeju, Kubo, Patryku, Pawle idrugi Pawle, Robercie i Kubusiu, nasz najmłodszy wolontariuszu – Wasza obecność jest dla nas szczególnie ważna. To zaszczyt i duma widzieć, jak wspaniałe osoby otaczają Legia Warszawa.

Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom, którzy zaangażowani są w aktywności naszej Fundacji i razem z nami zmieniają świat naszych podopiecznych. Wasze wsparcie jest bezcenne.

Fundacja Legii i Legia Warszawa

– – – – –

Zapraszamy do udziału w Mikołajkowej Aukcji Fundacji Legii, z której dochód przeznaczymy na paczki świąteczne i świeże posiłki dla najbardziej potrzebujących seniorów – KLIK.