Start zbiórek z okazji Charytatywnej Gali Fundacji Legii

Data publikacji: 2020-02-28
Autor:
Andrzej Fonfara i Marek Saganowski uruchomili na portalu siepomaga.pl swoje indywidualne zbiórki przed Charytatywną Gala Fundacji Legii. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym Fundacji Legii.

W gwiazdorskiej walce wieczoru gali białych kołnierzyków, której organizatorami są Fundacja Legii i Biznes Boxing Polska, rękawice skrzyżują były mistrz świata federacji IBO w wadze półciężkiej Andrzej Fonfara i były napastnik, a obecnie asystent trenera Legii Warszawa, reprezentant Polski Marek Saganowski.

Całkowity dochód z indywidualnych zbiórek wszystkich walczących zostanie przeznaczony na działalność Fundacji Legii. Zebrane środki dofinansują długofalowe programy edukacyjne i pomocowe Fundacji Legi skierowane do dzieci i młodzieży.

Zbiórka Andrzeja Fonfary w TYM MIEJSCU.

Zbiórka Marka Saganowskiego w TYM MIEJSCU.

Zostały ostatnie miejsce w pozostałych walkach, które 28 marca odbędą się na deskach Legia Fight Club przy ul. Łazienkowskiej 6A. Każdy uczestnik będzie prowadził swoją zbiórkę.

Kontakt dla osób zainteresowanych udziałem w walce:
Kontakt dla osób zainteresowanych rezerwacją miejsc na widowni:
Kontakt dla mediów:
Kontakt dla sponsorów: