LICYTUJ WYJĄTKOWE PRZEDMIOTY Z OKAZJI #WDW!

Data publikacji: 2017-11-13
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa
Już w piątek rozpocznie się druga edycja akcji #WszyscyDoWioseł! Fundacja Legii i grupa ''Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom'' przygotowali aukcje z atrakcyjnymi przedmiotami, z których dochód zostanie przeznaczony na główny cel wydarzenia - zakup karetki pogotowia dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Złoty medal za mistrzostwo Polski w sezonie 2016/17, koszulka Sebastiana Szymańskiego, oficjalny proporzec meczowy z meczu z Ajaksem w Lidze Europy UEFA, kurtka klubowa od prezesa Dariusza Mioduskiego albo obraz od grupy „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom” – to tylko część rzeczy, które można licytować na specjalnych aukcjach z okazji akcji #WszyscyDoWioseł. Uzyskane środki zostaną wykorzystane na zakup karetki pogotowia dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Wszystkie licytacje można znaleźć nahttp://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=3670.

Linki do poszczególnych aukcji:

Złoty medal za mistrzostwo Polski 2016/17 od członka zarządu Jarosława Jankowskiego

Koszulka z podpisania kontaktu Sebastiana Szymańskiego z nr 2022

Oficjalny proporzec Legii Warszawa z meczu z AFC Ajaksem w 1/16 Ligi Europy UEFA

Kurtka legijna od prezesa Dariusza Mioduskiego

Asysta przy wyprowadzaniu pilkarzy przed meczem z Wisłą Płock (16 grudnia, sobota, 20:30)

Spodenki boksera Andrzeja Fonfary

Rękawice Grzegorza Szamotulskiego

Obraz namalowany przez grupę „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom”

Graffiti pokojowe wykonane przez grupę „Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom”

Aukcje będą trwać do niedzieli, 19 listopada (koniec o północy). Zapraszamy serdecznie do udziału. Bądźmy #GotowiDoPomocy!