Licytacja nr startowego 1916 dla Grzesia

Data publikacji: 2016-09-14
Autor:
Cała Legia Zawsze Razem! To nie są puste słowa i dlatego, kiedy tylko do Legia Run Club dołączył Grzesiek Zawistowski z „Niepełnosprawnych Fanatyków”, Fundacja Legii wraz z Legia Run Club postanowili pomóc.

Grzesiek ma Paraplegię (schorzenie neurologiczne polegające na porażeniu kończyn dolnych), a także dość dużą skoliozę, którą może wyrównać poprzez biegi. Startuje w biegach ulicznych na wózku inwalidzkim, ale jest to zwyczajny wózek, niespecjalnie przystosowany do uprawiania sportu.

Naszym celem jest zakup sprzętu, który Grześkowi ułatwi treningi i umożliwi rywalizację z innymi zawodnikami startującymi na wózkach.

25 września, ulicami naszego miasta po raz 38 przebiegnie Maraton Warszawski. Oczywiście na starcie staną również zawodnicy Legia Run Club.
Jeśli swoim biegiem chciałbyś uczcić Stulecie Legii Warszawa i pomóc nam zebrać pieniądze na zakup wózka dla Grześka, to zapraszamy do licytacji jedynego w swoim rodzaju numeru startowego 1916.

Do numeru dodany zostanie również pakiet startowy Legia Run Club.

Weź udział w aukcji organizowanej przez Fundację Legii i Legia Run Club, i pomóż zebrać środki dla Grzesia.