Rondo Sedlaczka ponownie w barwach Legii

Rondo Sedlaczka ponownie w barwach Legii
Data publikacji: 2017-06-27
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć: Jacek Prondzyński
W poniedziałek 26 czerwca pomimo niesprzyjającej pogody i mocnych opadów deszczu udało się upiększyć fragment miasta. Do kolejnych miejsc w mieście udekorowanych kwiatami dołączyło tym razem Rondo Sedlaczka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii.

W poniedziałkowe popołudnie na Rondzie Sedlaczka, znajdującym się w bezpośrednim sąsiedztwie Stadionu Legii zorganizowane zostało wspólne sadzenie kwiatów, które ozdobią niezagospodarowaną do tej pory przestrzeń. Podobnie jak w poprzednim roku, kwietniki ożyły w legijnych barwach. Zastępca Prezydenta m.st. Warszawa Renata Kaznowska oraz Pani Prezes Fundacji Legii Anna Mioduska wraz z grupą zaangażowanych osób wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. W sadzeniu pomagali pracownicy Fundacji, trener Akademii Legii Warszawa Tomasz Kycko wraz z jednym ze swoich zawodników oraz najbardziej zapracowana ekipa – podopieczni Ogniska Muranów, działającego w ramach Centrum Wspierania Rodzin Rodzinna Warszawa, z którym Fundacja regularnie współpracuje.

Taka inicjatywa to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim nauka odpowiedzialności za otaczającą nas przyrodę. Dziękujemy wszystkim za tę wspólną pracę i stuprocentowe zaangażowanie!

Przebieg całej akcji, pomimo niekorzystnej pogody możecie podziwiać na zdjęciach.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO