Niesamowity wieczór z Niepełnosprawnymi Fanatykami

Data publikacji: 2017-06-26
Autor zdjęć: legia.com
W piątek 23.06.17 w Skyboxie odbyło się zakończenie sezonu Lotto Ekstraklasy 2016/2017 dla naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych.

Co roku zakończenie sezonu dla Niepełnosprawnych Fanatyków miało miejsce Sportsbarze. Tym razem, po wyjątkowym dla nas sezonie, we współpracy z klubem postanowiliśmy pomóc w organizacji tego wydarzenia, a co za tym idzie, przenieść imprezę do nowego miejsca – Skyboxa. W ten sposób chcieliśmy uhonorować kibiców, którzy są ze swoim klubem na dobre i na złe – są najlepszymi kibicami jakich znamy. Wśród gości znalazł się również Adrian, chorujący na neurofibromatozę, którego niedawno z okazji urodzin odwiedził Michał Kucharczyk. Główną atrakcją piątkowego wieczoru był koncert zespołu Urbański i Dłużniewski Band połączony z pokazem zdjęć „Bohaterowie z Ł3”. Wieczór otworzyła Iza Kruk – rzecznik prasowa klubu oraz Pani Anna Mioduska Prezes Fundacji Legii. Niespodziankę przygotowali również zawodnicy pierwszej drużyny, którzy prosto z Warki wraz z życzeniami dobrej zabawy przesłali gościom podziękowania za ogromne wsparcie otrzymane w mijającym sezonie. Emocji podczas piątkowego wieczoru nie brakowało.
Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność! To był niesamowity wieczór!