Mecz o Pokój! Sprawdź jak możesz pomóc

Data publikacji: 2022-04-11
Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej, Legia Warszawa i Fundacja Legii współorganizują wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie charytatywny mecz towarzyski pomiędzy Legią Warszawa a Dynamem Kijów. Będzie to premierowe spotkanie w ramach europejskiego cyklu „Mecz o Pokój!” Celem przedsięwzięcia jest zebranie jak największej ilości środków finansowych na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy, przede wszystkim uchodźcom wewnętrznym, którzy w wyniku barbarzyńskich działań wojennych Rosji musieli opuścić swoje domy.

Poniżej przedstawiamy, w jaki sposób możesz wesprzeć zbiórkę:

1. Kup bilet na mecz

całkowity dochód ze sprzedaży biletów wspiera uchodźców wewnętrznych na Ukrainie

2.  Przekaż darowiznę

na dedykowany akcji numer rachunku bankowego: 07 1140 1010 0000 5259 0300 1025

tytuł przelewu: Pomoc dla Ukrainy

dane odbiorcy: Fundacja Legii, 00-449 Warszawa, ul. Łazienkowska 3

3. Dorzuć się do zbiórki, która będzie prowadzona podczas meczu. Wypatrujcie wolontariuszy Fundacji Legii z puszkami na całym stadionie!