Eduardo i Kulenović zapraszają na AMP Futbol Cup 2018

Data publikacji: 2018-09-08
Autor: Przemysław Gołaszewski
8 i 9 września w Warszawie odbędzie się VII edycja międzynarodowego turnieju AMP Futbol Cup, podczas którego reprezentanci Polski zmierzą się z najlepszymi europejskimi drużynami. Do wspierania zawodników zachęcają legioniści - Eduardo oraz Sandro Kulenović, którzy w niedzielę pojawią się na turnieju.

Udział w turnieju weźmie sześć reprezentacji. Na stadionie przy ul. Obrońców Tobruku 11 oprócz Polaków zobaczymy również drużyny narodowe Rosji, Anglii, Włoch, Ukrainy oraz Holandii. Rosjanie to aktualni mistrzowie świata, natomiast Anglicy mogą pochwalić się tytułem wicemistrzów Europy. Rywalizacja będzie więc niezwykle zacięta. Występ w AMP Futbol Cup to dla biało-czerwonych ostatni sprawdzian przed październikowymi mistrzostwami świata, które odbędą się w meksykańskiej Guadalajarze. Wspomóżmy naszą drużynę gorącym dopingiem.

Na kibiców czekają nie tylko sportowe emocje, ale też moc atrakcji: mini-turnieje piłkarskie, dmuchańce, konkursy z nagrodami, spotkania ze słynnymi piłkarzami i trenerami, znani z największych sportowych imprez Crowd Supporters i DJ Ucho, malowanie twarzy, animacje dla dzieci oraz mecz piłkarskich gwiazd. Gośćmi turnieju będą również Eduardo oraz Sandro Kulenović. Zapraszamy na stadion przy ul. Obrońców Tobruku 11. Wstęp wolny.

Plan rozgrywek:

Sobota 8 września: