DOBRZY LUDZIE

DOBRZY LUDZIE
Data publikacji: 2017-10-31
Autor: Legia Warszawa
Autor zdjęć: Tomasz Sejbuk
Pewnego dnia postanowili pomagać małym pacjentom. Obejrzyjcie krótki dokument o grupie kibiców Legii "Dobrzy Ludzie" oraz o tym, jak zaczęła się ich współpraca z Centrum Zdrowia Dziecka.

Pewnego dnia postanowili pomagać małym pacjentom. Obejrzyjcie krótki dokument o grupie kibiców Legii „Dobrzy Ludzie” oraz o tym, jak zaczęła się ich współpraca z Centrum Zdrowia Dziecka. Już 17 listopada podczas charytatywnej akcji „Wszyscy do Wioseł” zbierane będą środki, by wspomóc realizację ich najnowszego postanowienia – kupna karetki dla CZD, która rocznie potrafić pokonać aż 800 000 km by nieść pomoc dzieciom.

 

 

W tym roku akcja „Wszyscy do Wioseł” organizowana jest przez Fundację Legii wspólnie ze Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa i „Dobrymi Ludźmi”. 350 000 złotych – tyle potrzebne jest, by tabór wożący małych pacjentów powiększył się o niezbędny środek transportu. Podczas akcji będziemy starać się coraz bardziej zbliżyć do tego celu.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się i wsparcia nas w tej inicjatywie. Wszystkie informację dostępne są w tym artykule. Zapisy drużyn prowadzimy pod adresem [email protected]. Razem możemy więcej!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO