ARKADIUSZ MALARZ ODWIEDZIŁ PACJENTÓW CENTRUM ZDROWIA DZIECKA

Data publikacji: 2019-02-03
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa
W czwartek 31 stycznia Arkadiusz Malarz oraz przedstawiciele Fundacji Legii odwiedzili dzieci i młodzież przebywającą na oddziałach neurochirurgii i urologii w Centrum Zdrowia Dziecka.

Wizyta Arka Malarza wzbudziła duże zainteresowanie. W szpitalnej świetlicy na gości czekało kilkanaścioro dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Arkadiusz Malarz wszystkim zgromadzonym wręczył upominki, rozdał autografy i z każdym z pacjentów zrobił sobie zdjęcie. W sali nie zabrakło młodych fanów naszego klubu, którzy na spotkanie przyszli z szalikami, koszulkami oraz innymi legijnymi atrybutami.

Po wizycie w oddziałowej świetlicy Arek Malarz odwiedził pacjentów, którzy nie mogli opuścić swoich łóżek. Oni również otrzymali prezenty, a także chętnie pozowali do zdjęć z piłkarzem. Wizyta zawodnika była atrakcją nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dla rodziców i pracowników szpitala, którzy dyskutowali z Arkiem na temat klubu, rozgrywek i zdrowia swoich pociech.