Jak umówić zajęcia?

Informacje organizacyjne:

Aby zarezerwować zajęcia należy:

1. spośród opisanych tematów zajęć wybrać dwa zagadnienia dostosowane do grupy,
  2. mailowo sprawdzić dostępność terminu ([email protected]),
  3. rezerwacje są przyjmowane najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem zajęć,
  4. w przypadku dostępności terminu należy podać: nazwę grupy, wiek uczestników, liczbę opiekunów,
  5. płatność należy uregulować w ciągu 7 dni od daty otrzymania potwierdzenia rezerwacji zajęć.

Zachęcamy do skorzystania z oferty wycieczki po stadionie po zakończonych zajęciach.

Na zajęcia należy przyjść do recepcji Klubu od ul. Łazienkowskiej do 10 minut przed rozpoczęciem zajęć, skąd grupa będzie zaprowadzona do sali. W przypadku spóźnienia zajęcia mogą być skrócone.

*Fundacja Legii prowadzi zajęcia w ramach działalności odpłatnej, pokrywającej wyłącznie koszty realizacji zajęć.