Na weekend

Weekendowe zajęcia fut bot to okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, spędzenia wolnego czasu w świetnej atmosferze oraz zobaczenia na co dzień niedostępnych miejsc na stadionie Legii Warszawa.

Kompetentny zespół edukatorów prowadzi zajęcia w interaktywny sposób, co sprawi, że dzieci na pewno nie będą się nudzić!

Jeden robot PHOTON przypada na dwójkę dzieci co zapewnia indywidualne doświadczanie nauki a jeden edukator prowadzący aktywności dla max. 6 osób jest gwarancją uważności na każde dziecko.

Cały kurs programowania składa się z dwóch spotkań na Stadionie Legii Warszawa.
Uczestnictwo w pierwszych zajęciach nie zobowiązuje do udziału w drugiej części.

Podczas jednego spotkania w trakcie weekendu realizowane są 2 tematy.

Opisy tematów:

Temat 1 – przygotuj stadion

Poprzez zabawę dzieci poznają „robotyczne zmysły”, dowiadują się o zadaniach i ważnych rolach w klubie sportowym, doświadczają współpracy w parach oraz w grupie, samodzielnie sterują robotem z wykorzystaniem edukacyjnej maty.

Temat 2 – rozgrzej trybuny

Na tym poziomie dzieci poznają barwy klubu oraz programują doping płynący z trybun. Te zadania wymagają planowanie współpracy pomiędzy robotami oraz wykorzystania czujników. Zdania są realizowane z wykorzystaniem funkcji DRAW i BADGE.

Temat 3 – wytrenuj robotycznych piłkarzy

Trenujemy, trenujemy, trenujemy. Znamy podstawy opanowania sterowania robotem, co pozwala dzieciom na planowanie zaawansowanych zachowań oraz dryblingu czyli pokonywania zaplanowanego toru przeszkód. Z wykorzystaniem czujnika podczerwieni dzieci planują wspólne akcje na boisku, czyli esencję piłkarskiego treningu.

Temat 4 – robotyczny mecz

Wykorzystując zdobytą podczas poprzednich zajęć wiedzę, rozgrywamy turniej FUT-BOT’u! Na specjalnie przygotowanej macie odzwierciedlającej boisko piłkarskie, rywalizują ze sobą drużyny złożone z robotów sterowanych przez wszystkich uczestników.

Zarezerwuj zajęcia:

email: [email protected]