Bez Barier

Legia Bez Barier to program dedykowany osobom niepełnosprawnym. Stadion Legii wychodzi naprzeciw ograniczeniom wynikającym z niepełnosprawności kibiców i umożliwia zarówno osobom poruszającym się na wózku, jak i osobom niewidomym, w pełni uczestniczyć w meczach rozgrywanych na Łazienkowskiej 3. Nasz stadion posiada miejsca przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – 37 miejsc na trybunie wschodniej i 12 miejsc na trybunie południowej, oraz 6 miejsc na trybunie zachodniej.

W ramach programu Bez Barier, osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności mogą ubiegać się o darmowy wstęp na mecze Legii. Dla osób niewidomych prowadzona jest transmisja radiowa z audiodeskrypcją, umożliwiająca śledzenie wydarzeń na boisku. Więcej informacji o obydwu programach znajduje się w poniższych artykułach.